Tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione

Nasz prawnik pomaga w pisaniu pism do Sądów i urzędów polskich, służy poradą w trudnych kwestiach z prawa cywilnego i karnego.

 

Nasz księgowy - posiada stosowne uprawnienia, kwalifikacje oraz doświadczenie w sprawach podatkowych i pracowniczych. 

Wykonujemy rozliczenia podatkowe dla osób fizycznych i prawnych zarówno w Polsce jak i w Grecji. Sporządzamy i składamy wnioski emerytalne nawet w skomplikowanych sprawach z ubezpieczeniem w kilku krajach.

Składamy wnioski o dotacje z funduszy krajowych i unijnych oraz o zasiłki np. rodzinne w Grecji i w Polsce.

Znając specyfikę urzędów i intytucji greckich oraz zakres ich kompetencji i obowiązków, pomagamy w sformułowaniu wszelkiego rodzaju wniosków oraz w pisaniu odpowiedzi i odwołań skierowanych do w/w podmiotów.

Nasz tłumacz może towarzyszyć wam w dowolnym urzędzie w Atenach pomagając skutecznie zakończyć każdego rodzaju procedurę. 

Zlecenia

Stała współpraca

Zażegnanie konfliktu

Rozwiązania dla biznesu

Tłumaczenia przysięgłe (poświadczone) z języka greckiego na język polski i vice versa, wszelkiego rodzaju pism i dokumentów na potrzeby Sądów, notariuszy i urzędów państwowych.

Dokumenty do tłumaczenia można przesyłać drogą elektroniczną lub pocztową albo dostarczyć osobiście do biura w Atenach, przy ul. Alkiviadou 23 lub do Kiato. Biuro w Atenach nie jest otwarte codziennie dlatego warto umówić się telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 0030 6976924552 lub kierując zapytanie na e-mail: beatapappa@gmail.com. Gotowe tłumaczenia mieszkańcom Aten i okręgu korynckiego mogą zostać przekazane do rąk własnych natomiast wszystkim pozostałym odesłane pocztą lub kurierem pod wskazany adres.

Kompleksowa obsługa w kwestiach prawnych

            i podatkowych 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now